Budete si moci přizpůsobit obrázek kaktusů na trhu X Nike Air Force 1

pomocí Joe La Puma
Kaktusový bleší trh x Nike Air Force 1 je jedním z nejpřitažlivějších týmů roku. Slouží jako třetí kolář SWOOSH k nalezení od Cynthia Lu, vyvíjí se na tradiční siluetě AF1, ale naplňuje ji vzduchem mnohem více uptempo detaily, což vede ke zvláštnímu juxtapozici stylů, které určitě otočí hlavy.

I když opravdu nic jiného není pochopeno nejaktuálnějším projektem CPFM, Joe La Puma Complex se vzal na Instagram, aby odhalil svůj vlastní osobní pár a naznačil, že Sneakerheads je bude moci přizpůsobit pomocí platformy Nike.

V minulosti jsme viděli dvojici ASAP Bariho, který byl zdoben „vzduchem“; stejně jako “blecha”;, kromě toho, že Travis Scott je zdoben “Sunshine”; stejně jako „vzduch“;. Je bezrizické předpokládat, že si budete moci vybrat z různých základních barev, vybrat pár slov a také kontrastní obrys, který si určitě vaše boty vyskočí.

V tuto chvíli není příliš mnoho toho, co by se mu nedařilo hodně o trhu s kaktusovou rostlinou x Nike Air Force 1, ale určitě vás budeme informovat, jakmile se vyvíjí mnohem více informací o vydání! Může to být dosud nejlepší koláž power duo? Pochopíme, co máte na mysli!

Obrázek pomocí Joe La Puma

Leave a Reply

Your email address will not be published.