Pharrell x Adidas Hu NMD S1 Ryat vezme siluetu do nových výšin

, i když NMD S1 ještě nepropustil, už se plížíme na nadcházející spolupráci, včetně Pharrell X Adidas Hu NMD S1 Ryat. Skateboard P je doslova vezme si siluetu životního stylu do nových výšin, nejnovější nomád s odblouzením od minimalistických návrhů minulosti, místo toho vstříkne avantgardní estetiku, která určitě otočí hlavy kamkoli jdete.

Nejnovější Pharrell NMD HU, představující zvěřinu materiálů, pracuje na vrcholu balistické sítě. Perrorovaná kůže tvoří horní a dolní oční oční oční oční oční oku, zatímco samotný systém šněrování je vytvořen z máslového semiše. Kolem boty se ovine průhledný gumový panel, zatímco nylon zasáhne jazyk a patu tah v bílé a zelené akcenty.

Obrázek přes adidas
Int’l Shipping

Vidět víc

Obrázek přes adidas
Int’l Shipping

Vidět víc

Dole dole najdete mezipodešev Adidas odebranou přímo z NMD S1 “White”. To přichází posíleno s konektory EVA a trojlínko, která je inspirována maratonským siluetou. Svázání všeho dohromady jsou pár dětských růžových tkaniček, které dokončují nikdy předtím neviděným designem.

Podle našich zdrojů bude Pharrell x Adidas Humanrace NMD S1 RYAT spuštěn někdy v lednu. Dejte nám vědět, co si myslíte o první spolupráci modelu, a v souvisejících zprávách je sousedství X Adidas Originals NMD R1 „Paisley“ podrobným mistrovským dílem!

Obrázek přes adidas
Int’l Shipping

Vidět víc

Obrázek přes adidas
Int’l Shipping

Vidět víc

Leave a Reply

Your email address will not be published.