Roztomilé kofeinované kočky se objevují na Nike Air Force 1 “Coffee”

Pokud jste v poslední době trochu unaveni tenisky, pak vám dorazila „káva Nike Air Force 1„ Coffee “, aby vám dala trochu pick-me-up . Podle nejnovějšího výzkumu, více než jedna miliarda lidí po celém světě pije kávu každý den, a pokud to zahrnuje vás, pak by tento AF1 měl být určitě váš další policajt.

„Káva“ je součástí řady speciálních projektů Beaverton Brand, stejně prémiová, jak se dostane. S prodyšnou béžovou základnou síťoviny má máslová hladká semišový systém šněrovací systém, toebox a pata pro další luxusní fit a dokončení. Brown inspirovaný kávovým zrnkem najde cestu k jazyku a koženému Swooshovi letectva 1 a kolem záda najdete také doplňkové detaily a čtete „Pečené Nike. INC.“

Obrázek přes Nike

Obrázek přes Nike
Hnědý skvrnitý deubré a gumová guma Nike Air Midsole, a samozřejmě nemůžete mluvit o „kávě“, aniž byste zmínili roztomilou kočičí karikaturu, která obsahovala v šálku kávy – vzdává hold pěnové latte umění, že vy “ D Najděte v mnoha nezávislých kavárnách kolem Tokia a Hongkongu.

Očekává se, že již v Asii bude v Asii k dispozici v Asii, v Evropě bude v Evropě spuštěna velmi brzy, takže se ujistěte, že ji budete udržovat uzamčeni u jediného dodavatele pro vaši nejlepší šanci na policajt! Dejte nám vědět, pokud byste je přidali do své rotace a v souvisejících zprávách, ultra omezená Stüssy x Nike Air Force 1 „ručně zbarvená“ tento týden klesá!

Obrázek přes Nike

Obrázek přes Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published.