OAMC X Adidas se vrací s obrázkem typu O-2

prostřednictvím OAMC
Po jejich kriticky uznávané sbírce typu O-1, která minulý týden vyráběla vlny, jsou OAMC a Adidas zpět s další vysokou spoluprací tepla. Výhodně daboval typ O-2, je to duchovní dítě Luka Meiera a Arnauda FAEH Carhartt Wip a tady je vše, co potřebujete vědět!

Zatímco výše uvedený typ O-1 se inspiruje supercourt RX, typ O-2 si věci o něco dále zachovává, zachovává stejnou vyřezávanou mezipodešev, ale plácne na horní část z legendárního Stan Smith. Toto je pak naplněno detailem Grunge z 90. let OAMC, což má za následek tenisky, která je opravdu jedinečná.

Obrázek přes OAMC
Pokud jde o barvy, typ O-2 bude k dispozici ve dvou příchutích. Typ O-2L bude vyroben z kůže a poklesne „černé“ a „off-white“ odstíny, zatímco typ O-2R dostane gumovou konstrukci a uvolní se v „off-white“, „Medical Green“, a „All Black“ -ten druhý bude exkluzivní do webovéhostore OAMC.

I když jsme trochu smutní, když jsme viděli, že popruh předních nohou byl pro toto vydání vynechán, jsme potěšeni, že kolekce OAMC X Adidas typu O-2 brzy klesne, naplánované na datum vydání 8. října. Spusťte spolu s trojicí doplňkových ponožek, ujistěte se, že zůstanete naladěni na mnohem více informací, jak se vyvíjí! Která barvička se cítíte nejvíce? Dej nám vědět!

Obrázek přes OAMC

Leave a Reply

Your email address will not be published.