Styling streetwear pro Nike’s M2K Tekno

Stylový průvodce streetwear po nové Nike M2K Tekno.

Nike M2K Tekno bude spuštěn na internetu i v obchodech tuto sobotu a také nemůžeme čekat. Naked vydali obrázky z jejich focení pro běh stejně jako jejich představení, stejně jako to rozhodně nejsou ty, které si mohou nechat ujít.

M2K jsou doplněny oblečením, které jsou tvořeny ze směsi ulice i moudré módy. Integrace Long Blazers s volnými teplákovými soustavami a košilemi s dlouhými sportovními ponožkami, nahá vytvořila vysoký módní vzhled se sloučením střídavých stylů.

Fotografování je krásně postaveno s odstíny všech aktiv pracujících v harmonii. Neon nastíní na patě sekci fantomu/oleje šedé a černé/fantom/volt byly zvýrazněny v tomto energetickém výhonku využitím mini pomerančových stromů, bedny, tenisových koulí a neonových barevných bloků.

Nahý, nahý, využili sluneční brýle ve stylu 90. let a také živé odpovídající oční stíny k koordinaci s detaily tenisky a spojily každý obrázek.

Vzorovače instruktora fitness otce s těmito teniskami, přičemž silueta poskytuje kývnutí na Nike Air Queen IV. M2K se však pochlubí poněkud prodlouženou podrážkou ve srovnání s královnou a také byly navrženy s vyztuženým svrškem, s mnohem více nastíněnou kůži.

Zdvojnásobte množství „Swoosh“ zdobí stranu těchto tenisek, s menším logem o něco dále zpět od primární značky. Všechny tyto Nike jsou o detailu a také jsou určitě tady, aby vynikli. Diagonální nastínění na patě sekci podrážky je téměř rovnoběžně s druhým Swooshem a vytváří pocit kontinuity v celé botě.

Využití béžových zákopů, klobouků kontejnerů a přímo kalhot ukazují skutečný nervózní vzhled. Tento styl funguje perfektně a vyjadřuje smysl pro styl a také ukazuje alternativní výběr oděvů pro M2K extrémně úžasným způsobem.

Futuristická, ale současná budova integrovaná s čistými hranami a výbuchy barev, díky čemuž jsou tyto instruktory Nike Fitness velmi žádoucím nákupem roku 2018. Tyto tenisky budou v sobotu 28. dubna uvolňovat ve všech třech barevných metodách, zkontrolujte informace o vydání pro každou barvu Metoda zde: Phantom/olej šedá, růžová pěna/černá a černá/fantom/volt.

Leave a Reply

Your email address will not be published.