Květiny pro společnost by mohla být jen budoucností tenisky

za posledních padesát let, teniská hra zůstala z větší části docela statická. Nové modely klesají, jsou zkopírovány, poté shromažďovány nebo prodány. Tak to bylo od začátku času. To však vyvolává otázku: odkud jdeme odtud? To je místo, kde přicházejí květiny pro společnost.

Zcela nová značka tenisky z inovativní mysli Till Jagly, která byla dříve více než deset let globálním hlavou energie Adidas, by to mohlo být jen další krok v trenérském průmyslu. Kombinace světa sběru tenisek s NFT, zatímco se nebudete fyzicky nosit siluety, stále s nimi můžete dělat všechno ostatní. Ať už je to má v trezoru nebo je prodává, tento zbrusu nový ekosystém by mohl být budoucností obuvi, jak ji známe.

Obrázek přes květiny pro společnost
Stále ve svých prvních dnech, Flowers for Society’s First Sneaker, daboval semeno. Jeden, vezme trend robustního tenisky do jiné dimenze. S paletou barevných barev je svršek vytvořen z zvěřiny materiálů včetně plsti, síťoviny a semiše. Na druhé straně mezipodešev vypadá, že byla vytištěna a vyzdobena řadou perforací pro organickou estetiku.

Podle FFS „zakoupením prvního teniska získáte přístup k naší komunitě Metaverse.

Obrázek přes květiny pro společnost
Kromě toho všeho, květiny pro společnost plánují vybudovat vzdělávací centrum ve Vietnamu, aby učily lidi o výrobě obuvi souvisejících s obuvi. První spuštění je naplánováno na 6. listopadu, takže se ujistěte, že ji budete udržovat na jejich oficiální stránce Instagramu pro více informací! Dejte nám vědět, co si o tomto konceptu myslíte, a když jste tady, můžete si také přečíst náš nejnovější v rámci vlivového rozhovoru se samotným do Jagly, kde diskutujeme o tom, co ho na prvním místě dostalo do tenisek, jeho čas v Tři pruhy a mnohem víc!

Obrázek přes květiny pro společnost

Leave a Reply

Your email address will not be published.