„Porcelánový balíček“ potomků potomků potomků X se zahrnuje potomka na zakázku porcelánové dráhy

a dodávky se vždy pokoušejí zvýšit ante, když se týká inovativní spolupráce, stejně jako zbrusu nový potomstvo „Porcelain Pack“ „Rozhodně si dort vezme dort jako jeden z jejich nejlepších!

Obě páry jsou ozdobeny složitým vzorem inspirovaným porcelánem, který byste objevili na jemné čínské sadě, přicházející ve dvou barvech, včetně „vícebarevných“ a „námořnictva“. „Community London 1996“ lze objevit v celém potomku kývnutí na jejich jako komunitu, stejně jako na mediální vedlejší rysy, které tradiční dodávky identifikují, kterým jsme všichni rozuměli i lásku.

Obrázek pomocí potomků
Int’l Shipping

Kup nyní

Obrázek pomocí potomků
Int’l Shipping

Kup nyní

Neznámí mnozí, tato kolekce věku 95 DX zahrnuje také sadu na zakázku porcelánové dráhy, která se vyrábí ve Velké Británii. Díky doplňkovému vzoru Paisley nebudou nabízeny nikde jinde, takže pokud je chcete, musíte boty policista!

Potomstva X Vans věk 95 dx „Porcelain Pack“ se bude zítra snížit 25. září. Toto je jedna speciální teniska, takže pokud chcete zkopát! Pochopíme, jestli popadnete pár, stejně jako v dalších zprávách o tenisku, udržujte věci tradiční s nízkým „zeleným/bílým“ Nike Dunk!

Obrázek pomocí potomků
Int’l Shipping

Kup nyní

Obrázek pomocí potomků
Int’l Shipping

Kup nyní

Leave a Reply

Your email address will not be published.