Je kozí legitimní?

Pokud právě začínáte ve hře Sneaker, můžete to být ohromující množstvím trhů, které v tomto odvětví existují. K dispozici je spousta různých možností a všichni tvrdí, že jsou nejlepší, takže to může být docela děsivý úkol, který si vybere, kde přesně si chcete koupit nebo prodat své kopy. Zde u jediného poskytovatele jsme se hluboce ponořili na některá z nejvýznamnějších trhů na internetu, abychom vám poskytli informativní přehled každé možnosti.

Dnes se zaměřuje na nikoho jiného než na kozu, na jednom z největších trhů na internetu dnes. Umožnit uživatelům nakupovat a prodávat nové i použité kopy, ať už hledáte cokoli, je pravděpodobné, že je koza na skladě. Přečtěte si níže nejlépe zde pro všechny potřebné informace, abyste si mohli koupit a prodat důvěru!

Obrázek prostřednictvím RepGOD888
Co je koza?

Kozí je spuštěna v roce 2015 poté, co zakladatel Daishin Sugano zaskočil s falešným párem Air Jordan 5s, kozí, je teniska prodávající platforma, která uživatelům umožňuje prodávat své tenisky prostřednictvím plně moderovaného systému, který brání procházet padělky nebo nepřicházet. Stránka přijímá Deadstock (zbrusu nový) a používal tenisky a umožňuje těm, kteří zmeškali počáteční vydání párů, šanci je znovu zakoupit na trhu prodeje. Ať už si chcete koupit nebo prodat nejnovější vydání nebo vzácný pár z minulosti, koza je jednou z nejpopulárnějších možností, které jsou nyní nejlépe.

Obrázek prostřednictvím SneakerTigger
Jak nakupovat na koze

Z pohledu uživatele je nákup od kozy relativně snadný proces. Nejprve byste si měli vybrat tenisky, které chcete zakoupit z komplexního rozsahu dostupného, ​​a další musíte rozhodnout, zda hledáte nový nebo použitý pár. Nové páry přijdou přesně tak, jak byste si je koupili z maloobchodního obchodu, zatímco použité se mohou lišit ve stavu a budou vždy doprovázeny obrázky.

Dále musíte vybrat svou velikost, kde se také zobrazí cena. Často existují různé možnosti, včetně „předem ověřených“, což znamená, že tenisky jsou v zásobníku v kozích úložných zařízeních a jsou připraveny k odeslání, nebo tenisky, které je třeba ověřit, což znamená, že prodejce bude muset nejprve odeslat kozu pro ověření pro ověření .

Všechny daně a dovozní odpovědnosti jsou zahrnuty do ceny zobrazené při pokladně, což znamená, že před doručením nebudete zasaženy žádnými neočekávanými poplatky. Nakonec jednoduše vyberte zvolený způsob platby a dokončete transakci, než ji budete vědět, vaše nové tenisky by měly dostat do vašich dveří!

Související: Je Stockx legitimní?

Obrázek přes Yankeekicks
Jak prodat na koze

Koza provozuje přísnou politiku, když se týká prodejců, aby se vyhnuli jakékoli formě podvodů. Při nákupu k prodeji prostřednictvím kozy je třeba nejprve požádat o schválený prodávající, proces zahrnuje potvrzení ID a zodpovězení souboru otázek k aplikaci, aby se pokusili a eliminovali jakékoli podvodníky včasných dveří. Určitě by to nebylo možné úplně zastavit, ale Goat dělá skvělou práci při výběru zjevných falešných účtů od Get to. Po ověření se proces prodeje stává poměrně jednoduchým.

Pokud prodáváte použité tenisky, je nezbytné, abyste pořizovali jasné fotografie, které zobrazují jakékoli vady, jinak budou odmítnuty, zatímco u nových tenisek musíte jednoduše uvést, pokud existují nějaké vady s párem nebo krabicí. Pak se můžete rozhodnout, že vaše tenisky dopravte do úložného zařízení pro kozí, aby dosáhly „předběžného“ stavu (tímto způsobem mohou prodat rychleji), nebo se rozhodnout je udržet v ruce a poté je odeslat, jakmile budou prodat. Jakmile budou tenisky ověřeny, obdržíte výplatu!

Obrázek přes piqant
Jak kozí ověřuje zboží?

Koza poskytuje přísnou politiku ověřování, což naznačuje, že je prakticky nemožné, aby se falešné tenisky dostaly na trh. Všechny páry jsou ověřeny interně týmem odborníků, kteří také používají metody digitální autentizace, aby zaručili, že všechny tenisky, které se na platformu dostanou, jsou co nejlépe. Tým prochází zdlouhavým procesem a zaznamenává každý detail každého nového vydání, aby zaručil, že padělky proklouznou přes síť.

Tímto způsobem si můžete zcela odpočinout, když si zakoupíte tenisky prostřednictvím kozy. Poté, co stisknete tlačítko Nákup, můžete nechat vyhrazeným ověřovacím týmu dělat veškerou tvrdou práci, takže se rozloučte s pečlivou kontrolou obrázků prodejce sami.

Obrázek přes FootPatrol
Má kozy legitimní prodejce?

Jak jsme diskutovali dříve, každý prodejce, který chce prodat předměty na koze, musí projít velmi přísným procesem identifikace, což znamená, že falešné účty jsou označeny docela časné dveře. Z velké části je bezpečné předpokládat, že mnoho prodejců pracujících na platformě je bezpečné nakupovat. Zatímco tým dělá vše, co je v jejich silách, aby se vyhnul jakékoli neoprávněné činnosti, je nezbytné si uvědomit, že k nehodám stále dochází a tenkéGS může proklouznout skrz síť. Pokud si chcete koupit pár kopů bez problémů, můžete se spolehnout na to, že prodejci již na platformě lze bezpečně koupit.

Obrázek přes sraženinu
Je kozí legitimní?

Koza je silně moderovaný trh, který je velmi bezpečný pro nákup nebo prodávání vašich kopů. Jsou to uznávaná společnost, která již několik let existuje a znají výhody a výstupy odvětví. Pokud jste se dívali na pár na koze nebo pokud máte dobrou sbírku, pak by to mohla být skvělá volba snížit napětí prodeje! Doufáme, že vám tato příručka pomohla a odpověděla na vaše otázky týkající se kozy, takže když jste zde A aktualizace streetwear!

Kozí časté dotazy

Prodávají kozí falešné boty?

Kozí ověřte každou botu, kterou obdrží, ať už se jedná o zbrusu nový pár nebo použitý pár. Můžete se spoléhat na to, že každá teniska, kterou na koupi na platformě projde rukama jejich ověřování.

Můžete se vrátit na kozu?

Koza přijme návratnost: „Nový v boxu, nový bez krabice, kozí čisté, nákupy oděvů a nákupy příslušenství“, pokud jsou vráceny ve stejném stavu. Nezapomeňte zkontrolovat zásady návratnosti kozí pro položku, kterou kupujete.

Související příběhy

10 bot, které by měly být v každé sbírce tenisky
Co znamená Deadstock?
Kicktingary: 50 termínů, které by měl každý sneakerhead vědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.