Které nové siluety Yeezy jsou Sneakerheads hodně extatického?

S vydáním Yeezy vylepšit 380 „mimozemšťan“ hned za rohem jsme se zeptali našich sledovatelů Twitteru, pro kterou novou siluetu Yeezy, pro které jsou hodně extatické. I když jsme nezahrnuli každý jeden, který je uspořádán, včetně 500 vysokých a pěnových běžců, ujistili jsme se, že zakryjeme hlavní, kteří jistě způsobí bouři, když se konečně spustí.

Se vším, co bylo řečeno, jsou zde nové boty Yeezy, pro které jsou Sneakerheads hodně medializované, zařazeny od nejméně na většinu. Pokud se chcete účastnit průzkumů veřejného mínění, jako je tento, ujistěte se, že sledujete @TheSoleSupplier na Twitteru! Pojďme k tomu!

Obrázek pomocí Kickwhoshow
Abychom to všechno vyhodili, Yeezy 451 je nejméně medializovaná silueta pouhých 10%. Toto je obrovské překvapení s ohledem na to, jak byly extatické sneakerheads, když se poprvé vynořili na začátku roku 2018, ale jen ukazuje, jak zásadní je načasování, když se týká tenisek. Po tuně úniků, upoutávek a zpoždění lidé již nemluví o šíleně navržené botě a zda se to někdy uvolní, je samo o sobě záhadou.

Další zastávka máme Yeezy Quantum, které získalo celkem 18% hlasů, a upřímně řečeno, toto procento nás opravdu vůbec nekomprikuje. Tato bota, která byla dříve dabována BSKTBL, je vyrobena pro basketbalové hráče, doplněnou vysoce špičkovým designem a podivně tvarovanou kotníkovou částí, která nemusí být šálkem čaje každého. Navíc mnoho sneakerheads ve skutečnosti upřednostňovalo rané vzorky, které unikly zpět v září 2018, takže když se snímky Quantum poprvé objevily, bylo mnoho zklamaných.

Obrázek pomocí Yeezy Mafia
Na třetím místě je Yeezy 700 V3 s obrovským 24% hlasů. Slouží jako třetí generace Yeova robustního tenisky, je to na rozdíl od všeho, co jsme viděli dříve. Zatímco V2 vzal spoustu designových podnětů z V1, V3 vypadá jako úplně jiná řada boty a my ani nejsme naštvaní. Ve srovnání se svými předchůdci je mnohem efektivní, má elegantní novou mezipodešev a čistý svršek, který skutečně svítí ve tmě. Není divu, že čtvrtina dotázaných je pro ně extatická.

K překvapení nikdo, nejvíce medializovanou siluetou je Yeezy vylepšit 380. Velení téměř poloviny hlasů s neuvěřitelnými 48%, tato bota byla dříve známá jako Yeezy vylepšit 350 V3, ale díky svému ultra zvláštnímu designu právě Yeezus právě vyrobil Yeezus, Yeezus právě vyrobil Yeezus Je to zcela nová bota. S čistým ponožkovým svrškem Primeknit svršek má mezipodešev nápadní podobnost s jednotkou, která je vidět na 700 V3, možná naznačuje budoucnost toho, co má pocházet od značky Yeezy.

Pro kterou novou siluetu Yeezy jste hodně extatického? Může to být ten, na který jsme poukázali výše? Nebo pár, který ještě musí být představen jako Yeezy 500 V2? Dejte nám vědět, na co si myslíte, a nezapomeňte jej udržet uzamčenou u jediného prodejce pro nejžhavější zprávy a vydání tenisek!

Nepravdivé

Leave a Reply

Your email address will not be published.