Zvyšte své záchvaty s Nike TN Air Max Plus “Sunset Gradient”

Nike’s naladěný Air Max Plus je silueta, která zůstala v srdcích sběratelů tenisek již více než dvě desetiletí. Vytvořil Sean McDowell po vytahování motivace z pláží na Floridě, silueta pro běh-otočené-lifetyety má mnoho proměnných s ohledem na to, že jeho inaugurace v roce 1998, přičemž současné ztvárnění je TN Air Max Plus „Sunset Gradient“.

Z těchto detailních obrázků zachycených kvalifikovaným profesionálním fotografem Lana Manners jediného dodavatele vidí Vintage Ensemble nejlepší směs oranžových a žlutých barev v celém horním síti-nevlastní se k jeho tématu západu slunce. Okryny TPU inspirované palmy jsou malovány černě a poskytují atmosféru typu „odpoledne na pláži“. Drobné logo SWOOSH po stranách, stejně jako jazyky, stejně jako odznaky TN na zadní straně, vyberte neonový ekologický stín, což navíc zvyšuje vibraci páru.

Obrázek pomocí jediného dodavatele
Int’l Shipping

Kup nyní

Pokud jde o zbytek konstrukce, bota Nike pro fanoušky si zachovává své segregované vzduchové jednotky pod nohama a poskytuje pohodlné odpružení nohou uživatele, kde ji nejvíce potřebuje. Můžeme ujistit, že nejenže se budete houpat tento den co den, ale také budete otočit hlavy kamkoli půjdete!

Nike TN Air Max Plus “Sunset Gradient” je nyní online v Nike! Nezapomeňte si dnes zmocnit svého páru, zatímco zásoby jsou stále nabízeny, protože na ně mají vážné sběratelé tenisek. Můžete zůstat před aktuálními kapkami Nike přímo zde u jediného dodavatele! V přidružených zprávách, policista Nike Air Max 95 “Ironstone”, zatímco vy stále můžete!

Obrázek pomocí jediného dodavatele Air Force 1 nízký výřez “Game Royal”

Int’l Shipping

Kup nyní

Obrázek pomocí jediného dodavatele
Int’l Shipping

Kup nyní

Leave a Reply

Your email address will not be published.