AURALEE X New Balance 550 konečně v březnu dostane datum vydání

, fanoušci New Balance byli potěšeni, když slyšeli zprávu, že proslulá japonská módní návrhářka Ryota Iwai přijme nový model štítku Boston Footwear pro a pro a přeměna. A teď jsme konečně dostali oficiální datum vydání na vysoce vyhledávaném Auranee x New Balance 550, takže si přečtěte, pokud chcete je přidat do své sbírky!

Není pochyb o tom, že nový model Balance 550 se v posledních několika měsících stal horkou komoditou v komunitě Sneaker, a to vše díky sestavě spolupráce a všestranným barevům, jako je nadcházející New Balance 550 „White Black“ a Teddy Santis ‘ Milovaná kolekce Aimé Leon Dore.

Obrázek přes Auralee
Int’l Shipping

Vidět víc

Obrázek přes Auralee
Int’l Shipping

Vidět víc

Pokud jde o tuto variantu spolu značce s Auralee, nový Balance 550 se vzdává své odvážné, retro inspirované blokování barev ve prospěch vintage estetiky, která sportuje převážně bělavý tón, doplněný béžovým a krémovým odstíny Kicks basketball-slash-lifestyle. Tradiční podrobnosti o značce nové rovnováhy pak zaokrouhlují soubor a dokončete nadcházející nabídku Fall/Winter 2021 AURALEE.

AURALEE X New Balance 550 se bude vydat v Japonsku 16. července a poté následuje globální spuštění 26 .. Tito nepochybně drží status grálu pro die-tvrdé sběratele bilance, takže se ujistěte, že ji necháte uzamknout přímo zde u jediného dodavatele, pokud si nechcete nechat ujít nejnovější nové vydání vyvážení. V souvisejících zprávách jsou tyto nové rovnováhy 991 některé z nejznámějších tenisek, které kdy vlastníte!

Obrázek přes Auralee
Int’l Shipping

Vidět víc

Obrázek přes Auralee
Int’l Shipping

Vidět víc

Leave a Reply

Your email address will not be published.