KAWS X Sacai X Nike Blazer Low Pack má oficiální datum vydání

po tom, co se zdá jako měsíce čekání, vysoce očekávaný kaws x Sacai x Nike Blazer Low Pack je konečně nastaven na maloobchodníky brzy. Balíček pokračuje od třícestného vzoru partnerství, který byl v tomto roce velkým úspěchem, a také toto společné úsilí mezi legendárním umělcem NYC a jedním z nejúspěšnějších japonských módních štítků vás nevzbudilo Nejste si jisti, co bude.

Oba spolupracovníci se spojili s labelem SWOOSH, aby znovu objevili Blazer Low přidáním doteků podpisu, přičemž páry byly nastaveny na čtyři různé barvy. Blue, červená, fialová i khaki barvy jsou nastaveny na uvolnění, přičemž každý se může pochlubit různými detaily a akcenty, aby celkový vzhled.

Obrázek přes Kawskaws x Sacai x Nike Blazer Low “Blue”

Int’l Shipping

Vidět víc

Obrázek přes Kawskaws x Sacai x Nike Blazer Low “Red”

Int’l Shipping

Vidět víc

Všechny páry vydání jsou v souladu se stejnou siluetou jako původní design Nike Blazer Sacai, který se kope již několik let. Zde jsou přítomny dvojité stohované tkaničky, jazyky, loga SWOOSH a robustní meziprostory, zatímco Kaws přidává svůj podpisový dotek do typu ikonického loga XX na prostřednících. Triple Branding je samozřejmě představován po celou dobu, aby poukazoval na spolupráci tohoto vydání.

Pokud se chcete z balení dostat ruce na jakýkoli typ barev, pak se červené i modré páry budou mít 26. listopadu snižovány pouze přes kaws a také na webových obchodech Sacai. Fialové i Khaki Colourways budou dodržovat později, které musí být ještě potvrzeno, spolu se všemi čtyřmi páry, které nakonec dostanou širší vydání prostřednictvím Nike Snkrs. Ujistěte se, že to ponecháte přímo tady u jediného dodavatele pro všechny nejnovější zprávy a také aktualizace, jako je zbrusu nový Nike Dunk Low PRM „obrovský šedý“!

Obrázek přes Kawskaws x Sacai x Nike Blazer Low “Khaki”

Int’l Shipping

Vidět víc

Obrázek přes Kawskaws x Sacai x Nike Blazer Low “fialová”

Int’l Shipping

Vidět víc

Leave a Reply

Your email address will not be published.