Exkluzivní Footasylum: Jordan 1 Mid Patent Black Gold představuje tento víkend

poptávka po Jordan 1 Mid dosáhla všech dob. Řada stylů od „infračerveného“ po „Pine Green“ sedí spolu s několika z nejpopulárnějších vydání obuvi v lednu. Ve skutečnosti je nyní mnoho z barev vyprodaných, což se zdá, že tato silueta pouze přitahuje!

Rarita AJ1 MID přináší pocit exkluzivity, běžně pozorovanou pouze u kolaborativních vydání. To vypadá, že bude pokračovat, když se vydáme do února s ještě mnohem omezenějšími barvy, brzy.

Jedním takovým stylem je Jordan 1 Mid Patent Black Gold. Nebudete to objevit u žádného druhu jiného obchodníka kromě Footasylum. Pouze zavedete na internetu i napříč obchody s výběrem, bude to vaše jediná možnost chránit pár!

Velikosti, které již byly představeny přes rybník, v současné době prodávají dvojnásobnou maloobchodní cenu. Je to stěží neočekávané za předpokladu, že ty třpytivé kožené svršky a ty extravagantní zásahy zlata. Logo Wings a také značka Jumpmana se také dostane dotek Midas.

Jordan 1 Mid Patent Black White Gold představuje v sobotu 2. února. Maloobchodní náklady budou 90 GBP a jak je uvedeno, budete moci policista pouze prostřednictvím Footasylum. Udržujte ji zamčenou aplikaci pro poskytovatele jediného poskytovatele pro mnohem více zpráv o tomto speciálním spuštění.

Leave a Reply

Your email address will not be published.