Jednotlička X Air Jordan 10 „10. výročí“ nasměruje neutrální barvy

Pokračování v dlouhodobém partnerství se značkou Jordan, maloobchodní prodejce Solefly právě odhalil zbrusu nové vydání spolupráce, které slaví 10. výročí. Jednotka X Air Jordan 10 „10. výročí“ přichází celkem v jemné přirozené barvě a také vypadá, že je uvítací doplněk k jakémukoli typu sbírky.

Obrázek přes jediný
AJ10 se poprvé představil v roce 1994 a od té doby byl od té doby významným úspěchem a také se u fanoušků štítu prominul prominentní. Tato zbrusu nová prémiová verze je vytvořena především z pružného semišového a zvyšuje siluetu, aby předvedla špičkový pocit. Branding s jediným fly je přítomen v jazyce, detail, který nebude pochyb o tom, že se na patě sídlí světle modré skokové logo.

Tento čistý vzhled pokračuje s ledově bílou gumovou jedinou jednotkou, která skrývá inovace Nike Air, aby se zajistilo, že jsou pohodlné jak na soudu, tak i mimo soud. Přicházejí celkem v krabici s omezenou edicí, přičemž část výnosu z každého páru přispívá k flexibilitě v Miami, což je příčina blízkého srdci maloobchodníka!

Obrázek přes jediný
Pokud je chcete přidat do své sbírky, možná budete muset počkat trochu déle, protože bohužel jsou nabízeny. Zůstaňte však uzamčeni v našem účtu oddaných doplňků @ThesoleRestocks na Twitteru, protože budeme první, abychom vám pochopili, zda tyto doplnění doplňku! Když jste tady, zkontrolujte nejnovější vydání Nike SB ve spolupráci s Grateful Dead!

Obrázek přes jediný

Leave a Reply

Your email address will not be published.