Air Jordan 7 “Citrus” z roku 2006 dělá comeback

poprvé spuštěn v roce 1992, Air Jordan 7 je fanoušek oblíbený skok silueta, která nebyla příliš převládající od pozdějšího Chystáte se změnit, protože retro vydání Colourway byla právě představena pro rok 2022! Toto barevné schéma s názvem The Air Jordan 7 „Citrus“ bylo poprvé viděno v roce 2006 a bylo tehdy zásahem, takže pokud vám ve vaší sbírce chybí nějaký AJ7 pár!

Tento pár, vyzdobený v černé barvě, která je v kontrastu s hity červené a žluté, určitě přidá výrazný vzhled do jakéhokoli oblečení, ale zároveň se velmi snadno nosí. Uppers jsou vytvořeny z černých nubucků a předvádějí čisté linie, zatímco oranžové šití opravdu způsobuje, že silueta pop jen trochu navíc!

Obrázek přes ZsNeakerheadzair Jordan 7 “Citrus”

Int’l Shipping

Vidět víc

Obrázek přes ZsNeakerheadzair Jordan 7 “Citrus”

Int’l Shipping

Vidět víc

Detaily zahrnují logo Jumpmana vyšívané na boční straně, značku Red Jordan na jazycích a patách a zatemněné tkaničky, aby je bezpečně udržovaly na nohou. Spousta polstrování sídlí kolem kotníků, zatímco to vše sedí na vrcholu mezipodešev, která skrývá spoustu odpružení Nike Air, což je dostatečně pohodlné jak pro soud, tak pro ulice.

Pokud již hledíte na Air Jordan 7 „Citrus“, pak se budete muset držet pevně trochu déle, protože stále čekáme na datum vydání pro tento pár. Nezapomeňte jej udržet zamčenou přímo zde u jediného dodavatele pro všechny nejnovější zprávy a aktualizace pro tento pár a mnoho dalších, a zatímco jste zde, podívejte se na tuto zcela novou Nike SB Dunk Low!

Obrázek přes ZsNeakerheadzair Jordan 7 “Citrus”

Int’l Shipping

Vidět víc

Leave a Reply

Your email address will not be published.