Získejte blízko s teniskem NBA X Louis Vuitton

zvěsti o spolupráci NBA X Louis Vuitton se kola na nějakou dobu, ale nyní se blížíte s prvním tenisem NBA X Louis Vuitton, A dává nám to nějaké hlavní Timberland Vibes. Objeveno od @retroshoparis prostřednictvím Instagramu, tady je vše, co potřebujete vědět.

Amalgamatizace mezi konvenční pracovní botou a podpisovým popínavým popínačem pařížského módního domu je NBA X LV Shoe skutečným vyvrcholením trendů. Kovové zlaté akcenty, které byly vytvořeny ze světle hnědé semišové konstrukce, sestoupily na oční odznaky „Vuitton“ a monogramové květiny na patě.

Obrázek přes Retroshoparis

Obrázek přes Retroshoparis
Renomované logo siluety Národní basketbalové asociace je jemně odsuzováno na jazyk, zatímco podél stélky dorazí spoluzakladatelské detaily, zdobené okouzlující zlatou fólií. Abychom to všechno završili, těžká odpovědnost gumová gumová gumová gumová gumová gumová gumová gumová gumová guma dává botě připravený a drsný design.

Sneaker NBA X Louis Vuitton, který se připravil společně s celou řadou prémiových doplňků, včetně možností přenášení, ještě nemá ještě datum vydání, ale s vítězstvím Lakers proti Miami Heat včera v noci doufáme, že je to brzy. Dejte nám vědět, co si myslíte o této botě, a v dalších nečekaných zprávách o spolupráci je kolekce North Face X Gucci v dílech!

Obrázek přes Retroshoparis

Obrázek přes Retroshoparis

Leave a Reply

Your email address will not be published.