Kanye West poskytuje lepší pohled na Yeezy Foam Runner vyrobený z řas

na oslavě rychlého rozvoje podnikání tento týden, Kanye West a Steven Smith (Head Sneakers Head Designer) diskutoval o svých plánech pro budoucnost značky Yeezy. Vystavili plány na přemístění velitelství značky na 4000 akrový ranč ve Wyomingu a začaly vytvářet všechny produkty ve Spojených státech.

Rapper, narozený v Chicagu, nabízí lepší pohled na nadcházející běžec pěny Adidas Yeezy Adidas Yeezy, uvedl, že značka plánuje vyrobit vlastní pěnu z řas. Yeezyho plány udržitelnosti, osvěžující udržitelná metoda pro navrhování, pomohou čistým vodním tokům chránit volně žijící zvířata a zbavit se fosilních paliv často využívaných při výrobě pěny.

Kanye dokončila inspirativní přednáška a diskutovala o plánech postupu na zdravější možnosti chemických barviv a také odhalila, že boty, které držel, byly prvním párem, který byl vyroben v Atlantě. Rapper byl s hrdostí, rapper byl zjevně nadšený přemístěním výroby značky do USA.

Ať věříte Kanye West, je to velký krok k zelenější budoucnosti. Ve světě, kde rychlá móda ovlivňuje atmosféru mnohem více než kdy jindy, jsou takové koncepty, jako je tento, to, co požadujeme, pokud chceme online udržitelný život. Pochopíme, v co si myslíte o tomto geniálním konceptu, a nezapomeňte jej udržet uzamčení u jediného poskytovatele, pokud chcete pochopit mnohem více o Yeezy Foam Runner!

Leave a Reply

Your email address will not be published.