Yeezy 450 “pryskyřice” se odhalí

, která dodržuje vydání “Dark Slate” o víkendu, nyní se vůbec poprvé podíváme na “pryskyřici” Yeezy 450 “. Colourway, který v dubnu debutoval na snímku zpět, je zde cokoli, co chápeme!

Třetí barvová dráha pro milostnění siluety 450 podobné knedlíku, „pryskyřice“ je natřena v tónové béžové barvě, která přebírá celou budovu Primeknit a tlusté lany. Roztahový ponožkový límec používá uzamčené, ale pohodlné přizpůsobení, takže je nejlepší pro každodenní opotřebení.

Obrázek pomocí Yeezy Mafia
Int’l Shipping

Vidět víc

Obrázek pomocí Yeezy Mafia
Int’l Shipping

Vidět víc

Posunete své zaměření níže, objevíte žralok, jako je mezipodešev Eva, která uchopí horní část. I když to může nejprve vypadat divně, pokud o tom skutečně věříte, vypadá to hodně jako systém na 350 V2 na steroidech. Podráže je odsuzována jemnými drážkami pro dlouhodobé trakci s každým krokem, stejně jako pro zaokrouhlování všeho, na spodní přední straně boty lze objevit jediné logo Adidas a dokončit design.

Adidas Yeezy 450 „pryskyřice“ byla vyrobena tak, aby otočila hlavy. Očekává se, že zavedete někdy v prosinci tohoto roku, ujistěte se, že jej udržujete uzamčeni u jediného prodejce pro mnohem více novinek, jak se vyvíjí! Pochopíme, jestli je popadnete, stejně jako když jste tady, můžete se také prohlédnout na Yeezy vylepšit 350 V2 “MX OAT”!

Obrázek pomocí Yeezy Mafia
Int’l Shipping

Vidět víc

Obrázek pomocí Yeezy Mafia
Int’l Shipping

Vidět víc

Leave a Reply

Your email address will not be published.