Edison Chen škádlí sraženinu X Nike Air Max 1 “Kiss of Death Cha”

to bylo jen asi týden, protože jsme viděli opětovné vydání Edisona Chen a Mc Yan’s Clot X Nike Air Max 1 “Clot x Nike Air Max 1 “Kiss of Death” “, který původně vydal v roce 2006 na oslavu otevření prvního čínského špičkového tenisky. Společné značkové Air Max 1s se setkal s významnou úrovní humbuk v den drop a je samozřejmé, že ne každý byl schopen chránit W. Takže pokud jste součástí L gangu, dejte svou mysl na Snadnost, protože populární značka streetwear se sídlem v Hongkongu vypustila teaser z modré z zcela nové sraženiny X Nike Air Max 1 “Kiss of Death Cha” prostřednictvím svého Instagramu.

Oba fanoušci mocenského dua byli určitě ponecháni ohromeni nejednoznačným snímky nového „K.O.D.“ Colorway zveřejněno. Poté, co to bylo řečeno, pak komplexní na nohou následovala Edisonův účet škádlila hashtagy „#clotam1kodcha“ a „#clotchabrown“, poté zaokrouhlila mnohem jasnější detailní střelou na sraženině kanálu nedávno předtím, kdy byla komunita Sneakeru nadšená nadšená Tato nadcházející varianta AM1.

Tato konvenční čínská čínská medicína inspirovaná Air Max 1 se říká, že na masách je v rámci vysoce očekávaného vzduchu Air Max zaokrouhlená s akupunkturním diagramem akupunkturní nohy níže. Den letos v březnu 2021.

Když čekáme na oficiální informace o spuštění od těchto dvou, jediným způsobem, jak zaručit, že jste mohli získat pár v jeho datu vydání, je udržet jej zamčený v nejlépe zde u jediného poskytovatele, protože budeme první, kdo to nechal Víte o všech vydáních Nike Trainer, spolupráci, upoutávky a mnoho dalšího! V souvisejících zprávách by hra Sneaker a Streetwear prostě nebyla tím, čím je dnes bez asijské dokonalosti, takže se nezapomeňte podívat na deset asijských ikon, které formovaly teniska.

Obrázek přes sraženinu

Obrázek přes sraženinu

Leave a Reply

Your email address will not be published.