Mohlo by to být Yeezy vylepšit 700 „záře in Dark“?

S celkem tři Yeezy 700s, které tento měsíc poklesly, nyní získáváme fotky toho, co by mohlo být potenciálně zbrusu novou barvou! Inspirací z nedávné Yeezy vylepšuje 350 V2 ‘Glow in Dark’, obrázky se nyní vynořily z 700 varianty a je to tak přitažlivé, jak se to dostane!

Údajná Yeezy 700 ‘Glow in Dark’, které přicházejí do výrazného jasně zeleného odstínu, pracuje na ultra prodyšném základně sítě s luxusní kůží a pružnými semišovými překrytími představujícími po celou dobu prémiového punče.

Dole níže je přítomna extra robustní zlepšení mezipodešev, pravděpodobně potažená světelnou barvou, jako je výše uvedená yeezy vylepšit 350 V2 ‘Glow in Dark’ a legendární Yeezy vylepšete 750 ‘světle šedou’ z roku 2016. Pro dokončení designu, tři pruhy, tři pruhy, tři pruhy, tři pruhy, tři pruhy, tři pruhy, tři pruhy, tři pruhy, tři pruhy, tři pruhy Branding se dotkne ve 3 m, jako by design nebyl dost poutavým.

V tuto chvíli stále zpochybňujeme legitimitu Yeezy 700 ‘Glow in Dark’, takže ji udržujte zamčenou u jediného prodejce pro mnohem více novinek, jak se vyvíjí! Pokud by se ukázalo, že se jedná o skutečný obchod, podařilo se vám? Dejte nám vědět, co si myslíte, a když jste tady, podívejte se na celou řadu tenisek Adidas!

Leave a Reply

Your email address will not be published.